Kes me oleme

Meie veebisaidi aadress: https://auto-varjualused.ee

Kommentaarid

Kui külastajad jätavad veebisaidile kommentaare, kogume rämpsposti eest kaitsmiseks kommentaarivormis nähtavaid andmeid, samuti külastaja IP-aadressi ja brauseri kasutajakirjet.

Teie e-posti aadressist võib genereerida anonüümseks muudetud andmekirje (ingl hash) ja esitada selle Gravatari teenusepakkujale, et kontrollida, kas te seda teenust kasutate. Gravatari privaatsuspoliitika on saadaval siin: https://automattic.com/privacy/. Pärast teie kommentaari kinnitamist on teie profiilipilt teie kommentaari kõrval avalikult nähtav.

Failid

Kui laadite fotosid veebilehele, peaksite vältima nende üleslaadimist koos salvestatud asukohaandmetega (EXIF GPS). Veebisaidi külastajad saavad veebisaidilt fotosid alla laadida ja neilt asukohaandmeid hankida.

Küpsised (cookies)

Kui kirjutate sellele veebisaidile kommentaari, saate valida, kas soovite, et teie nimi, e-posti aadress ja veebisait salvestatakse küpsistesse. Seda tehakse teie mugavuse huvides, et te ei peaks neid andmeid iga kord, kui kommenteerite, uuesti sisestama. Neid küpsiseid säilitatakse üks aasta.

Kui teil on konto ja logite meie veebisaidile sisse, loome ajutise küpsise, mis salvestab, kas teie brauser aktsepteerib küpsiseid. See küpsis ei salvesta isikuandmeid ja see kustutatakse brauseri sulgemisel.

Kui logite sisse, loome ka mitu küpsist, mis salvestavad teie sisselogimisandmed ja ekraanikuva eelistused. Sisselogimisküpsised kehtivad 2 päeva ja ekraaniseaded ühe aasta. Kui märgite valiku “Jäta mind meelde”, kehtib teie sisselogimisküpsis 2 nädalat. Kui logite oma kontolt välja, siis sisselogimisküpsised kustutatakse.

Kui muudate või avaldate kirje, salvestatakse teie brauserisse täiendav küpsis. See küpsis ei salvesta isikuandmeid, kuid salvestab äsja redigeeritud või avaldatud postituse ID. See küpsis aegub 1 päeva pärast.

Teistelt veebisaitidelt laaditud sisu

See veebisait võib sisaldada teistelt veebisaitidelt üles laaditud sisu (näiteks videoid, pilte, teksti jne). Sellel veebisaidil sellise üleslaaditud sisu vaatamine ja sellega toimetamine on samaväärne nende veebisaitide külastamisega, millelt sisu üles laaditakse.

Need veebisaidid võivad koguda teie kohta andmeid, kasutada küpsiseid, kolmandate osapoolte jälgimisteenuseid ja jälgida teie toiminguid üleslaaditud sisuga, sealhulgas ka need juhud, kui teil on konto ja olete ühendatud ülalnimetatud veebisaitidega.

Kellega me teie andmeid jagame

Kui taotlete parooli lähtestamist, lisatakse lähtestamismeilile teie IP-aadress.

Kui kaua me teie andmeid säilitame

Kui kirjutate kommentaari, säilitatakse selle teksti ja metaandmeid määramata ajaks. Seda selleks, et saaksime tulevased kommentaarid automaatselt tuvastada ja kinnitada, ilma administraatori heakskiitmist ootamata.

Kui registreerute meie veebisaidil ja hakkate kasutajaks, salvestame kõik teie isikuandmed, mille olete oma kontol esitanud. Iga kasutaja võib igal ajal oma isikuandmeid näha, muuta ja kustutada (v.a kasutajanimi). Veebisaidi administraatorid saavad samuti neid andmeid vaadata ja muuta.

Teie õigused

Kui teil on sellel veebisaidil konto või olete kunagi siia kommentaari kirjutanud, saate nõuda andmete ekspordifaili kõigi teie kohta käivate isikuandmetega, sealhulgas andmetega, mille olete ise meile esitanud. Samuti võite nõuda, et kustutaksime kõik teie kohta olemasolevad isikuandmed. Mõlemad nõuded ei kehti andmetele, mida oleme seadusega kohustatud säilitama haldus-, õigus- või turvaeesmärkidel.

Kuhu andmed saadetakse

Külastajate kommentaare võidakse kontrollida automaatse rämpsposti tuvastusteenuse abil.